Warsztaty Fotograficzne Wrocław

19.07.2018 

Serdecznie zapraszam na warsztaty fotograficzne:

Będziemy tworzyć subtelne obrazy za pomocą światła, odkryjemy wieloznaczność fotografii oraz pokażę jak przekształcać myśli w coś namacalnego, jak za pomocą aparatu tworzyć własną sztukę i swoje opowieści. Odkryjemy tajemnicę symbiozy pomiędzy modelem a fotografem, jak bardzo potrzebujemy siebie nawzajem w portrecie. Na co dzień fotografuję ludzi, bo kiedyś odkryłem że są bardziej interesujący niż krajobrazy, postaram się wzbudzić ciekawość świata, odporność, pokażę jak nie drżeć... nie mrugać. Co najważniejsze nauczycie się jak przy pomocy emocji, uczuć oraz zaangażowania powstają portrety malowane światłem i tym odpowiemy sobie na pytanie czym jest fotografia. 

 

STUDIO, ŚWIATŁO, MODELKI 

- 3 piękne modelki
- 6 planów zdjęciowych
- 8 godzin praktycznych zajęć
- 3 osobowe grupy

Tylko 9 miejsc! 

A co się będzie działo: 

Warsztaty fotograficzne work flow pracy w studio: przygotowanie sprzętu, wybór miejsca, stylizacje, przygotowanie sesji. 
światło, modyfikatory, praca z modelką czyli: 
- co wpływa na atrakcyjność zdjęcia
- jak tworzyć kreować spektakularne portrety przy pomocy światła, modyfikatorów i innych narzędzi w studio
- jak opanować światło - rozpracujemy tajniki dobrego świecenia 
- pozowanie, współpraca z modelką i budowanie relacji i atmosfery podczas sesji
- pokażemy proces powstawania naszych zdjęć od planowania sesji po post process
- nauka, lektury, publikacje, inspiracje - jak z tego korzystać

Podczas warsztatów fotograficznych w studio każdy z uczestników będzie miał okazję popracować indywidualnie z profesjonalną modelką oraz wizażystką i stylistką. Dla komfortu zapewniamy małe grupy warsztatowe - maksymalnie 3 osoby. Modelka podczas sesji jest tylko dla jednego uczestnika, reszta pracuje jako asystenci - po czym następuje zmiana. Najczęściej przygotowujemy trzy sety zdjęciowe po 1,5h tak aby każdy z uczestników mógł spokojnie pracować, zaprojektować i wykonać trzy własne sesje fotograficzne. Po warsztatach zgodnie z podpisaną umową każdy z uczestników będzie mógł publikować wykonane na warsztatach zdjęcia w własnym portfolio do celów niekomercyjnych. 

Start godzina 10.00 kończymy godzina 18.00 

Nasi partnerzy:

-prezentacja lamp i modyfikatorów firmy Quadralite, 

Quadralite (wcześniej Quantuum) od 2007 r. dostarcza profesjonalistom i wszystkim pasjonatom fotografii najlepsze rozwiązania w zakresie studyjnego i plenerowego oświetlenia fotograficznego. W ofercie znajdują się produkty optymalnie łączące wysoką jakość i przystępną cenę. Quadralite poza lampami błyskowymi oferuje też cały szereg modyfikatorów, które pozwalają modelować światło w sposób łatwy i efektywny. Sprzęt ten nadaje się zarówno do dużego, profesjonalnego studia fotograficznego jak i dla amatorów zaczynających pracę w studio. Specjalnie dla nich marka Quadralite przygotowała w ofercie specjalne i poręczne zestawy oświetleniowe.

Najlepszefoto.pl 

Marka fotografa, Przedstawiciel Piotr Krupiński opowie o ofercie firmy, przedstawi Wam swoje nowości. Będziecie mogli obejrzeć na żywo Fotoalbumy, Fotoksiążki drukowane na najwyższej jakości maszynach Canon DreamLabo oraz HP Indigo. Każdy otrzyma katalog z produktami oferowanymi przez firmę oraz specjalny rabat.

 spotykamy się w BIGstudio www.bigstudio.pl

 

koszt warsztatów 690zł brutto od osoby, wystawiamy fv, w cenie catering, napoje oraz ciepły posiłek 

zadatek rezerwacyjny 350zł 

zgłoszenia, rezerwacje: photo@exclusive.pl

Grzegorz Malinowski tel: 531 171 939